Rekrutacja

INFORMUJEMY, ŻE REKRUTACJA UCZNIÓW PROWADZONA JEST Z WYPRZEDZENIEM, W CIĄGU CAŁEGO ROKU SZKOLNEGO.

Jeśli chcielibyście Państwo zapisać swoje dziecko do naszej szkoły, prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu spotkania dyrekcji z rodzicami (opiekunami) dziecka za pomocą formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny poniżej lub:

tel. Anita Galocz: 602 222 454

Podczas spotkania omawiane są szczegółowo założenia systemu wychowawczego i edukacyjnego, m.in. rola rodziców (opiekunów) w procesie wychowawczym.
O wynikach rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń oraz gotowość rodziców (opiekunów) do współpracy ze szkołą.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji uczniów.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – SZKOŁA PODSTAWOWA

Akceptuję politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celu prowadzenia korespondencji związanej z działalnością Szkoły.