Aktualno┼Ťci

Aktualno┼Ťci

Projekt spo┼éeczny „Mig w Mig”­čÖé

Nasza szko┼éa sta┼éa si─Ö partnerem projektu spo┼éecznego ÔÇ×Mig w MigÔÇŁ realizowanego w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Poni┼╝ej przedstawiamy kr├│tki opis: Jeste┼Ťmy tr├│jk─ů przyjaci├│┼é z VIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcego w Bielsku-Bia┼éej, kt├│rzy w ramach Olimpiady Zwolnionych z Teorii tworz─ů projekt ÔÇ×Mig w MigÔÇŁ. Zale┼╝y nam na prze┼éamaniu bariery mi─Ödzy ┼Ťrodowiskiem os├│b s┼éysz─ůcych a ┼Ťrodowiskiem os├│b g┼éuchych. Podczas projektu skupiamy si─Ö na prowadzeniu kr├│tkich lekcji z podstaw j─Özyka migowego na naszych social mediach, takich jak TikTok czy Instagram. Opr├│cz filmik├│w ze s┼éownictwem publikujemy r├│wnie┼╝ posty z r├│┼╝nymi ciekawostkami i informacjami na temat g┼éuchych czy j─Özyka migowego. Dodatkowo prowadzimy warsztaty w szko┼éach podstawowych, g┼é├│wnie w klasach VI-VIII i sprawiaj─ů nam ogromn─ů satysfakcj─Ö! Cieszy nas, ┼╝e tak wielu m┼éodych os├│b ciekawi j─Özyk migowy i tak aktywnie uczestnicz─ů w naszych warsztatach. Jest to ┼Ťwietny dow├│d na to, ┼╝e m┼éodzi mog─ů wiele zdzia┼éa─ç i pom├│c osobom g┼éuchym! Instagram: instagram.com/mig.w_mig?igshid=ZDdkNTZiNTM= Tik tok: www.tiktok.com/@mig.w.mig

Otw├│rz zdj─Öcie

Dodaj komentarz

Tw├│j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s─ů oznaczone *