Aktualności

Aktualności

Wycieczka do NOSPR w Katowicach! klasy 4b,6a i 6b

14 grudnia klasy 4b, 6a i 6b wybrały się 🚈 z Bielska-Białej do Katowic, pieszo udali się na jarmark świąteczny, następnie do budynku Narodowej Orkiestry Polskiego Radia w Katowicach, aby wziąć udział w koncercie symfonicznym. W programie koncertu Uczniowie usłyszeli muzykę Romantyzmu : „Wolny strzelec” C.M. Webera, „Peer Gynt” – Suita nr 1 E. Griega oraz Koncert skrzypcowy e-moll F. Mendelssohna -Bartholdy’ego.

Z pewnością wycieczka stała się dawką innych, dotąd nieznanych emocji i wrażeń, dla młodych Uczniów naszej szkoły. Samo miejsce, sala koncertowa oraz orkiestra widziana na żywo, zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie🤗🎻🎺🥁🎷🎶

Działanie w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”

„Podróż do królestwa dźwięków”

#zkulturamidotwarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *