Aktualno艣ci

Aktualno艣ci

WYCIECZKA – KOTLINA K艁ODZKA 2023馃槂

鉀帮笍 Pierwszy dzie艅 wycieczki do Kotliny K艂odzkiej kl. 4a, 5a i 5b 馃槑 Zwiedzili艣my podziemia miasta K艂odzko oraz Jaskini臋 Nied藕wiedzi膮. 鉀帮笍

鈽锔 Pi臋kna pogoda towarzyszy艂a nam podczas dzisiejszych wycieczkowych zmaga艅. 鉀帮笍 W臋drowali艣my labiryntami B艂臋dnych Ska艂, pokonuj膮c ponad 700 schod贸w zdobyli艣my Szczeliniec oraz poznali艣my histori臋 powstania Kaplicy Czaszek w Czermnej. Dzie艅 pe艂en wra偶e艅 zako艅czyli艣my pysznymi lodami z okazji Dnia Dziecka w uzdrowisku Kudowa Zdr贸j馃崷

Ostatni dzie艅 wycieczki Uczniowie kl. 4b, 5a i 5 b sp臋dzili na zwiedzaniu bazyliki i ruchomej szopki w Wambierzycach oraz warsztatach czerpania papieru w Dusznikach Zdroju.

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *