Strefa ucznia i rodzica

Edukacja ekologiczna

Nasi uczniowie uczestniczą w licznych konkursach, wydarzeniach i projektach, które mają na celu rozwijanie świadomości ekologicznej. Dzięki temu wiedzą jakich wyborów dokonywać na co dzień w trosce i z szacunkiem do Ziemi.

edukacja ekologiczna - szkoła w Kozach

W naszej szkole zachęcamy uczniów, by korzystali z ekologicznych sposobów przemieszczania się. Coraz więcej osób przyjeżdża do szkoły na rowerze, hulajnodze, bądź przychodzi na nogach:)

Realizujemy projekty edukacyjne, których celem jest poszerzanie wiedzy o środowisku oraz wpływie człowieka na stan naszej planety. Bierzemy udział w akcjach proekologicznych, takich jak Akcja Sprzątania Świata, Dni Ziemi czy Dni Wody, oraz konkursach ekologicznych.

edukacja ekologiczna - szkoła w Kozach

UCZENIE DZIECI POSTAW EKOLOGICZNYCH PRZYGOTOWUJE JE DO ŻYCIA W ZGODZIE Z PRZYRODĄ TU I TERAZ ORAZ W PRZYSZŁOŚCI.