Strefa ucznia i rodzica

Zajęcia dodatkowe

Szkoła w Kozach

ZAJĘCIA BEZPŁATNE

Szkoła w Kozach

ZAJĘCIA PŁATNE

ZAJĘCIA KLASY I-III

PONIEDZIAŁEK

Breakdance

prowadzący:
Dominik Sz.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
hala
płatne

WTOREK

Zajęcia plastyczne

Szkoła w Kozach

prowadzący:
Barbara W.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala nr 11
koszt:
bezpłatne

SKS

Szkoła w Kozach

prowadzący:
Jakub J.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
hala
koszt:
bezpłatne

Krawiectwo

prowadzący:
Woiletta G
kiedy:
14:45-15:45
gdzie:
sala 14
płatne

TUS

prowadzący:
Barbara B.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala nr 1
Płatne

Badminton

Szkoła w Kozach

prowadzący:
Bartłomiej P.
kiedy:
15:30-16:30
gdzie:
hala
płatne

judo

prowadzący:
Bartłomiej W.
kiedy:
16:30-17:15
gdzie:
hala
płatne

ŚRODA

Chór szkolny

prowadzący:
Barbara W.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala nr 11
koszt:
bezpłatne

AMO

prowadzący:
Anna K
kiedy:
14:45–15:45
gdzie:
sala nr 4
koszt:
bezpłatne

AMO

prowadzący:
Anna K
kiedy:
15:45–16:45
gdzie:
sala nr 4
koszt:
bezpłatne

CZWARTEK

Szachy

prowadzący:
Tadeusz P.
kiedy:
9:50-10:35- kl. 2a świetl.
10:45-11:30- kl. 3a, 3b s.3
11:50-12:35- kl. 1a, 1b s. 1
koszt:
bezpłatne

Kuchcikowo

prowadzący:
Katarzyna W
kiedy:
14:45–15:45
gdzie:
kuchnia
koszt:
bezpłatne

Zajęcia twórcze

Szkoła w Kozach

prowadzący:
Wioletta G.
kiedy:
14:45–16:45
gdzie:
sala nr 3
płatne

judo

prowadzący:
Bartłomiej W.
kiedy:
16:30-17:15
gdzie:
hala
płatne

PIĄTEK

ZAJĘCIA KLASY IV-VIII

PONIEDZIAŁEK

Kółko z matematyki

prowadzący:
Joanna O-M
kiedy:
14:45 – 15:30
gdzie:
sala nr 7
koszt:
bezpłatne

WTOREK

Malarstwo

Szkoła w Kozach

prowadzący:
Barbara W.
kiedy:
15:45-16:30
gdzie:
sala nr 11
koszt:
bezpłatne

Kółko z j.hiszpańskiego

prowadzący:
Karolina P.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala nr 13
koszt:
bezpłatne

Kółko z chemii

prowadzący:
Kornelia W.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala nr 6
koszt:
bezpłatne

Kółko z programowania

prowadzący:
Robert Z.
kiedy:
14:45–16:00
gdzie:
sala nr 15
koszt:
bezpłatne

Judo

prowadzący:
Bartłomiej W.
kiedy:
17:15-18:30
gdzie:
hala
płatne

Badminton

Szkoła w Kozach

prowadzący:
Bartosz P.
kiedy:
15:30-16:30
gdzie:
hala
płatne

Basen

Szkoła w Kozach

prowadzący:
Bartosz K.
kiedy:
15:00 – 16:30
gdzie:
basen
płatne

ŚRODA

Zespół wokalny

prowadzący:
Barbara W.
kiedy:
15:30-16:15
gdzie:
sala nr 11
koszt:
bezpłatne

SKS

Szkoła w Kozach

prowadzący:
Jakub J.
kiedy:
14:45-16:00
gdzie:
hala
koszt:
bezpłatne

Kółko z j.angielskiego

prowadzący:
Edyta F-F.
kiedy:
14:45 – 15:30
gdzie:
sala nr 14
koszt:
bezpłatne

TUS

prowadzący:
Barbara B.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala nr 1
płatne

CZWARTEK

Krawiectwo

prowadzący:
Beata G.
kiedy:
14:45-15:45
gdzie:
sala nr 14
płatne

zajęcia twórcze

Szkoła w Kozach

prowadzący:
Wioletta G.
kiedy:
14:45-16:45
gdzie:
sala nr 3
płatne

Judo

prowadzący:
Bartłomiej W.
kiedy:
17:15-18:30
gdzie:
hala
płatne

PIĄTEK

Kółko z j.niemieckiego

prowadzący:
Barbara B
kiedy:
7:00-7:45
gdzie:
sala nr 1
koszt:
bezpłatne

Kółko z j.hiszpańskiego

prowadzący:
Karolina P.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala nr 8
koszt:
bezpłatne