Zajęcia dodatkowe
ZAJĘCIA KLASY I-III
PONIEDZIAŁEK
SKS
prowadzący:
Kamil O.
kiedy:
13:55 – 14:40
gdzie:
hala
Zajęcia teatralno-muzyczne
prowadzący:
Justyna R.
kiedy:
14:45-15:30
gdzie:
sala 3
Dogoterapia
prowadzący:
Monika K.
kiedy:
14:45-15:30
gdzie:
sala 4
Koszt: 25zł/m-c
Badminton
prowadzący:
B. Pietryja
kiedy:
15:30-16:30
gdzie:
hala
Koszt: 100zł/m-c
Poniedziałki z planszówką
prowadzący:
A. Mikietyńska-Fabia
kiedy:
15:30-17:30
gdzie:
sala 2
Koszt: 5 (10) zł/zaj
WTOREK
AMO
prowadzący:
Sonia G.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala nr 11
Judo
prowadzący:
Bartłomiej W.
kiedy:
16:30-17:15
gdzie:
hala
koszt: 100zł/m-c
ŚRODA
Zajęcia plastyczne
prowadzący:
Magdalena B.
kiedy:
14:45–15:45
gdzie:
sala 4
Kuchcikowo
prowadzący:
Katarzyna W.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala 3
Zespół muzyczny
prowadzący:
Remigiusz H.
kiedy:
14:45-15:30
gdzie:
sala 11
TUS
prowadzący:
Barbara B.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala 1
koszt: 50zł/zaj
Programowanie
prowadzący:
Robert Z
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala 15
CZWARTEK
Szachy
prowadzący:
Tadeusz P.
kiedy:
10:45-11:30 kl.1
11:50-12:35 kl.2
13:00-13:45 kl3
Zajęcia twórcze
prowadzący:
W. Grabska
kiedy:
14:45–16:45
gdzie:
sala 3
koszt: 35zł/zaj
Zajęcia twórcze
prowadzący:
Wioletta G.
kiedy:
14:45–16:45
gdzie:
sala nr 3
płatne
Breakdance
prowadzący:
D.Sztefko
kiedy:
15:30-16:30
gdzie:
hala
płatne: 25zł/zaj.
Judo
prowadzący:
Bartłomiej W.
kiedy:
16:30-17:15
gdzie:
hala
płatne: 100zł/m-c
PIĄTEK
ZAJĘCIA KLASY IV-VIII
PONIEDZIAŁEK
SKS
prowadzący:
Kamil O.
kiedy:
14:45 – 15:30
gdzie:
hala
TUS
prowadzący:
Barbara B.
kiedy:
14:45 – 15:30
gdzie:
sala 1
płatne: 50zł/zaj.
Poniedziałek z planszówką
prowadzący:
A. Mikietyńska-Fabia
kiedy:
15:30 – 17:30
gdzie:
sala 2
płatne: 5 (10)zł/zaj
Język włoski
prowadzący:
M. Skowrońska-Chudzik
kiedy:
15:15 – 16:00
gdzie:
sala 14
płatne: 40zł/zaj
Badminton
prowadzący:
B. Pietryja
kiedy:
15:30-16:30
gdzie:
hala
płatne: 100zł/m-c
WTOREK
Kółko z j.angielskiego 4-5
prowadzący:
Dagmara B.-K.
kiedy:
13:55-14:40
gdzie:
sala 9
Kółko z j.angielskiego 6-8
prowadzący:
Dagmara B.-K.
kiedy:
14:45 – 15:30
gdzie:
sala 9
Kółko chemiczne
prowadzący:
Kornelia W.-Cz.
kiedy:
14:45–16:15
gdzie:
sala 6
Basen
prowadzący:
Bartosz K.
kiedy:
15:00-15:45
gdzie:
CSW
koszt:50zł/m-c
Judo
prowadzący:
Bartosz W.
kiedy:
17:15-18:30
gdzie:
hala
koszt: 100zł /m-c
ŚRODA
Kółko z j.angielskiego 6-8
prowadzący:
Edyta F-F.
kiedy:
14:45 – 15:30
gdzie:
sala 6
Debata oksfordzka
prowadzący:
Alicja B.
kiedy:
14:45-15:30
gdzie:
sala 7
Zespół muzyczny
prowadzący:
Remigiusz H.
kiedy:
14:45-15:30
gdzie:
sala 11
Szachy
prowadzący:
T. Paździora
kiedy:
16:00-17:00
gdzie:
sala 9
Basen
prowadzący:
Kamil O.
kiedy:
15:00 – 15:45
gdzie:
CSW
koszt: 50zł/m-c
Krawiectwo
prowadzący:
B. Gąsiorek
kiedy:
14:45-15:30
gdzie:
sala 14
koszt: 30zł/zaj
CZWARTEK
SKS
prowadzący:
Bartłomiej K.
kiedy:
14:45-15:30
gdzie:
hala
Kółko z języka niemieckiego 4-5
prowadzący:
Barbara B.
kiedy:
14:45-15:30
gdzie:
sala 1
Programowanie
prowadzący:
Robert Z.
kiedy:
14:45 – 15:30
gdzie:
sala nr 14
Breakdance
prowadzący:
D. Sztefko
kiedy:
15:30-16:30
gdzie:
hala
cena: 125zł/zaj
Zajęcia twórcze
prowadzący:
W. Grabska
kiedy:
14:45-16:45
gdzie:
sala 3
cena: 35zł/zaj
PIĄTEK
Kółko z j.hiszpańskiego
prowadzący:
Sabina K.
kiedy:
14:45–15:30
gdzie:
sala 11
Kółko matematyczne
prowadzący:
Witold S.
kiedy:
14:45-15:30
gdzie:
sala 10