Aktualności

Aktualności

Łeba – Zielona Szkoła 2023!

Pierwszy dzień pobytu nad morzem zaczęliśmy od gimnastyki🤸🤸‍♀️, później były zabawy na plaży⛱️⛱️, lody🍦, malowanie na streczu🖌️oraz wieczorny spacer do portu w Łebie. Było miło i aktywnie 🚶‍♀️🚶

#zkulturąmidotwarzy

Drugi dzień upłynął nam na zabawach. 🛝🛝 Dzieci mogły wykazać się artystycznie podczas konkursu na najpiękniejsze rzeźby z piasku. 🐢 Zakupiliśmy pierwsze pamiątki, a później aktywnie spędziliśmy czas na boisku oraz trampolinach 🤸🤸‍♀️

Trzeci dzień, rozpoczęliśmy od rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszą rzeźbę🎖️🏅, później poszliśmy kupić kolejne pamiątki 😎😎oraz na lody🍨🍨🍨. Popołudnie spędziliśmy na plaży, urządzając zabawy na piasku.

#zkulturąmidotwarzy

☘️🌳 Dzień czwarty był pełen wspaniałych przygód podczas wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego. ☘️🌳Cieszyliśmy się widokiem złocistych piasków, które zachęcały nas do wspólnych zabaw i biegania po nich. 😃😃 Niektóre dzieci rywalizowały, tworząc wyścigi na wydmach- to było naprawdę ekscytujące!

Piąty dzień, rozpoczęliśmy od porannego spaceru po pocztówki. Aby uczcić piękne słoneczne poranki, postanowiliśmy sobie zrobić małą przerwę na lody. Po obiedzie udaliśmy się na plażę. Bawiliśmy się na piasku, budując zamki i kopiąc dołki. Po zabawie na plaży czekały nas kolejne atrakcje-dmuchana zjeżdżalnia oraz dyskoteka! 🪩🪩

Ostatni dzień Zielonej Szkoły był pełen emocji i niezapomnianych momentów! Dzień rozpoczęliśmy od udziału w baloniadzie. Później udaliśmy się na pożegnanie z morzem. Po powrocie do ośrodka czekało na nas ognisko, podczas którego mogliśmy powspominać minione dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *